Taka przyrządzana w naturze smakuje wyśmienicie. Rozwiązaniem są skondensowane mleka lub śmietanki kokosowe, które można rozrobić z wodą. Nie zajmują dużo miejsca, nie brudzą a można nakarmić nimi kilka osób. W skład owsianek outdoorowych wchodzi głównie śmietanka kokosowa, płatki błyskawiczne owsiane, granola ~ doda słodkości.

Lokalne, sezonowe owoce, które płuczę w jeziorze czy pod kranem ogrodowym są wyśmienite i do tego konsumowane na świeżym powietrzu, przy namiocie, przyczepie campingowej. Mniaaamm! Jednogarnkowy posiłek łatwy do przygotowania, zdrowy i pożywny, czego chcieć więcej.

Namaczana na noc owsianka ~ płatki owsiane górskie, chia czy siemię lniane ~ pozostawione w lodówce idealnie pęcznieją i nabierają tekstury. 

Rano wyciągam z lodówki i dorzucam dodatki ~ owoce, granola, masło orzechowe.

Spożywana na zewnątrz w porannym słońcu smakuje obłędnie. Sezonowe owoce są najlepszym rozwiązaniem na lato. 

Pakowana w szczelne opakowanie na wynoś jest świetnym rozwiązaniem na drugie śniadanie.

Offsianka ~ sielsko, anielsko, z rana ze śpiochem w oku szykuję moje najbardziej ulubione śniadanie ~ owsiankę. Dlaczego OFFsianka? Bo się przy niej wyłączam, wciskam przycisk OFF i rozkoszuję się każdą chwilą w procesie tworzenia i konsumpcji. Po prostu uwielbiam.

Kiedy za oknem zima, jednym z codziennych porannych rytuałów jest grzanie owsianki.

Zapach ciepłego mleka roślinnego i cynamonu a obok świeżo parzonej kawy w kuchni jest obłędny. 

Ciepła owsianka rozgrzewa ciałko od środka i dodaje energii na całe przedpołudnie. Uwielbiam dodawać korzenne przyprawy takie jak cynamon, kardamon, kurkuma, chilli, gałka muszkatołowa. 

A kiedy dodaję kakao, masło orzechowe, daktyle, morele lub tahini to jestem w niebie.

 

Klasyczna na ciepło

Outdoorowa

Klasyczna na zimno

live better | feel better

Classic

Joga   |   Sklep   |   Offsianki   |   Kontakt

Strona stworzona przez: Boginie Marketingu

Copyrights 2021 | Tiyya Yoga