live better | feel better

Dołącz do zajęć

Dołącz do zajęć

Dołącz do zajęć

Power Joga to dynamiczna, ewolucyjna forma tradycyjnej jogi.

Podczas zajęć eliminujemy nadmierny power w ciele,wykorzystując pozycje jogi. Poprzez płynną i dynamicznąpraktykę, odkrywamy własne zasoby oraz wyrażamy siebie.

Każde zajęcia rozwijają wytrzymałość, siłę, elastyczność i balans w płynnych sekwencjach asan.

Spotykamy się co kilka tygodni w godzinach 14:00-17:00 w dużej sali warsztatowej w budynku Tiyya Yoga Studio na ul. Lwowskiej 38 A we Wrocławiu.

Tiyya Yoga polega na poszukiwaniu zdrowia i szczęścia poprzez szacunek dla Matki Natury, zdrową ekologiczną żywność, pozytywnych, inspirujących ludzi i aktywny styl życia.

Żyj lepiej - poczuj się lepiej.

Tiyya - mieszanka języka arabskiego i mojego własnego - polskiego.

Oznacza ~ Ty i Ja.

Tiyya Yoga polega na łączeniu, dzieleniu się i wymianie pasji. 

Nazywam się Ika i jestem nauczycielką jogi, obecnie we Wrocławiu, moją pasją jest dbałość o zdrowy tryb życia, aktywność w naturze oraz medytacja.

Moja przygoda z jogą rozpoczęła się na pozór prozaicznie - z chęci poprawienia własnego samopoczucia i rozwiązania problemów zdrowotnych.

    W trakcie praktyki jogi odkryłam jej wspaniały wpływ nie tylko na moje ciało, ale również na umysł, emocje i postrzeganie świata, co miało ogromnie pozytywny wpływ na każdy aspekt mojego życia. 

Dzisiaj jestem zaangażowana w dzielenie się tym doświadczeniem z moimi uczniami, po to, aby pomóc im polepszyć jakość ich życia.

Na macie spotykam ludzi z różnorodnym doświadczeniem życiowym oraz przygotowaniem fizycznym - od nastolatków po seniorów, od ludzi zaczynającą swoją przygodę z aktywnością fizyczną po sportowców. Dzięki temu doskonale wiem, jak dopasować zajęcia do indywidualnych potrzeb każdego z nich. Wiek, czy przygotowanie fizyczne  nie mają znaczenia przy rozpoczęciu przygody z tą wspaniałą praktyką. 

Moi uczniowie cenią sobie relaksacyjny, a jednocześnie energetyzujący wpływ naszych zajęć na ich samopoczucie. Zazwyczaj traktują ją jako wspaniały sposób na rozpoczęcie lub zakończenie dnia.

Moje zajęcia są prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 22:00, a żeby mieć pewność, że lepiej dopasowuję się do trybu życia moich uczniów, oferuję również możliwość organizacji zajęć w weekendy.    

Zajęcia mogą obejmować taki zakres pracy jak Hatha, Vinyasa Flow, Power Joga, Yoga Board, Jogalates, Mindfulness, Relaksacja, Pranajamy - techniki oddychania i coaching zdrowego trybu życia.

 

Hatha joga przyniesie Ci korzyści zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Regularna praktyka przywróci właściwe napięcie mięśniowe oraz obniży poziom stresu, odpręży.

Zajęcia wpłyną nie tylko na budowanie siły mięśni, ale także poprawi wydolność organizmu.

Pomoże zniwelować dolegliwości bólowe, takie jak bóle stawów, mięśni, głowy czy kręgosłupa.

Spotykamy się w czwartki w godzinach 18:00-19:15 na platformie zoom.

Jednorazowe wejście - 20 zł

Board Joga to nowoczesna forma jogi, która bazuje na wykorzystaniu desek balansujących jako dodatkowego bodźca, maksymalizującego efekty praktyki.  Podczas takiej praktyki przygotujesz ciało do zimowych szaleństw na snowboardzie / nartach.

I nie tylko, dzięki balansującej desce, odnajdziesz równowagę, wzmocnisz mięśnie core, stawy i więzadła.

Ukoisz układ nerwowy a przede wszystkim pobujasz się.

Spotykamy się przez cały tydzień w studio na ul. Lwowskiej 38a we Wrocławiu.

 

Classic

Warsztaty Power Joga

Grafik:

Hatha Joga | on-line

Yoga Board

Joga   |   Sklep   |   Studio   |   Kontakt

Strona stworzona przez: Boginie Marketingu

Copyrights 2021 | Tiyya Yoga