live better | feel better

Dołącz do zajęć

Dołącz do zajęć

Dołącz do zajęć jogi

Power Joga to dynamiczna, ewolucyjna forma tradycyjnej jogi.

Podczas zajęć eliminujemy nadmierny power w ciele,wykorzystując pozycje jogi. Poprzez płynną i dynamicznąpraktykę, odkrywamy własne zasoby oraz wyrażamy siebie.

Każde zajęcia rozwijają wytrzymałość, siłę, elastyczność i balans w płynnych sekwencjach asan.

Spotykamy się co kilka tygodni w godzinach 14:00-17:00 w dużej sali warsztatowej w budynku Tiyya Yoga Studio na ul. Lwowskiej 38 A we Wrocławiu.

Tiyya Yoga polega na poszukiwaniu zdrowia i szczęścia poprzez szacunek dla Matki Natury, zdrową ekologiczną żywność, pozytywnych, inspirujących ludzi i aktywny styl życia. Żyj lepiej - poczuj się lepiej. Tiyya - mieszanka języka arabskiego i mojego własnego - polskiego. Oznacza ~ Ty i Ja. Tiyya Yoga polega na łączeniu, dzieleniu się i wymianie pasji.  

 

Na macie spotykamy ludzi z różnorodnym doświadczeniem życiowym oraz przygotowaniem fizycznym - od nastolatków po seniorów, od ludzi zaczynającą swoją przygodę z aktywnością fizyczną po sportowców. Dzięki temu doskonale wiemy, jak dopasować zajęcia do indywidualnych potrzeb każdego z nich. Wiek, czy przygotowanie fizyczne nie mają znaczenia przy rozpoczęciu przygody z tą wspaniałą praktyką. 

Hatha joga przyniesie Ci korzyści zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Regularna praktyka przywróci właściwe napięcie mięśniowe oraz obniży poziom stresu, odpręży.

Zajęcia wpłyną nie tylko na budowanie siły mięśni, ale także poprawi wydolność organizmu.

Pomoże zniwelować dolegliwości bólowe, takie jak bóle stawów, mięśni, głowy czy kręgosłupa.

Zajęcia prowadzą: 

Ola Piechota, Ola Klamut, Emilia Cendrowska, Ika Dac

Board Joga to nowoczesna forma jogi, która bazuje na wykorzystaniu desek balansujących jako dodatkowego bodźca, maksymalizującego efekty praktyki.  Podczas takiej praktyki przygotujesz ciało do zimowych szaleństw na snowboardzie / nartach oraz letnich SUP i surfing.

I nie tylko, dzięki balansującej desce, odnajdziesz równowagę, wzmocnisz mięśnie core, stawy i więzadła.

Ukoisz układ nerwowy a przede wszystkim pobujasz się.

Spotykamy się przez cały tydzień w studio na ul. Lwowskiej 38a we Wrocławiu.

 

Classic

Warsztaty Power Joga

Grafik:

Joga na macie

Yoga Board

Dołącz do zajęć

Dołącz do zajęć

Dołącz do zajęć

Joga

 

Zajęcia prowadzą: 

Ola Piechota, Ola Klamut, Emilia Cendrowska, Ika Dac

SUP Joga wymaga intensywnej koncentracji i równowagi, aby deska była stabilna podczas trzymania lub przesuwania się z jednej pozycji do drugiej. Ostatecznie te nowe wyzwania poprawią technikę uziemienia i pracę mięśni, do których nie jesteśmy przyzwyczajeni. Praktykujący SUP jogę uważają, że spokój pływania na wodzie jest niesamowitym uzupełnieniem medytacyjnego nastroju jogi, mięśnie muszą ciężej pracować i jest dodatkowy wymiar utrzymywania się na powierzchni przy zachowaniu pozycji jogi na desce. Delikatna praktyka SUP jogi jest przeznaczona dla osób na wszystkich poziomach zaawansowania, musisz tylko umieć utrzymać się na wodzie.

Jedyna taka joga we Wrocławiu.

Wake Park Wrocław, kąpielisko Glinianki, ul. Kosmonautów 3

Zajęcia odbywają się codziennie przez okres wakacyjny.

Prowadzące: Ika Dac, Ola Piechota oraz Emilia Cendrowska

Warsztaty

Joga na macie

SUP Joga

Joga   |   Sklep   |   Studio   |   Kontakt

Strona stworzona przez: Boginie Marketingu

Copyrights 2021 | Tiyya Yoga